0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

14 речей, які роблять інтер'єр морально застарілим

За роки роботи я знайшла "своє" визначення унікальним інтер'єрам. Особисто я називаю унікальністю те, до чого ваше око в інтер'єрі все ще не звикло. Що вам хочеться розглядати, порівнювати, до чого хочеться відчувати свою причетність і через пів року після закінчення ремонту. Модні речі через пару сезонів перетворюються на шаржі для наступних поколінь. "Перевірені часом" прийоми викликають тягуче відчуття "нічого нового" (а ваших сил, часу і грошей при тому було витрачено до образливого багато).

Так перестаньте розуміти буквально дизайнерські аксіоми. У цій статті я розповім, що з ними не так.


Гарнітури - розбиваємо

Дизайн-блоги відмінно пояснили нам, чим погані гарнітури: крісла і однаковий з ними диван, стіл і стільці, люстра і настінні світильники не мають бути з однієї колекції. Такий підхід нагадує філію шоу-рума - передбачувано і нецікаво до болю: предмети не "розмовляють" один з одним, вони співіснують, як машини в пробці.

Але мало хто розуміє, що відноситься це правило не лише до меблевих наборів з однієї колекції. Те ж вірно відносно предметів однієї фабрики / однієї епохи / однієї країни - це не так явно, але, повірте, речі мають єдиний культурний код, і з часом це буде вами прочитано і завчено. Найбільший декораторский секрет - змусити благородні предмети різних марок, країн, епох і кольорів спрацювати разом.


Люстрі - бути

Що дає світло в нашій квартирі або будинку? Найвірогідніша відповідь - люстра. Я б сказала, одна з самих недооцінених фігур в інтер'єрі. Перестаньте сприймати люстру (а отже - вибирати) як основне джерело світла в кімнаті. Застаріла морально не люстра, а ось це ваше до неї відношення. Люстра - це, в певному значенні, арт-об'єкт, який, звичайно, дає світло, але це вторинно. Необхідного рівня освітленості можна добитися за допомогою технічного світла. Тоді як люстра - це, швидше, "про красу".


Порада: не варто заливати яскравим світлом кімнати, досить виділити акценти - там, де світло буде дійсно потрібне, виходячи з вашого способу життя, В допомогу вам є торшери, бра, настільні лампи, різні види підсвічувань.


Дерево в інтер'єрі - не лише дуб

Переважна більшість дерев'яних і псевдодерев'яних поверхонь в нашій країні мають дубовий малюнок і текстуру, і це не лише паркетні і масивні дошки, але і поверхні столів, малюнки ламiнатiв, шпони дверей. Цей малюнок на генетичному рівні просочив нас. Тобто підсумок - нудьга і передбачуваність : "це ми вже бачили". При цьому практично у будь-якого виробника є фактури інших порід дерева. Навіть у мережевих будівельних магазинах є присутніми паркет і паркетні / інженерні дошки з ясена, горіха, клена та ін. за ціною, співвимірною ціною дуба. Багато виробників дверей мають двері в актуальних шпонах ясена, горіха, вишні.Схожі новини
15.01.2020

За роки роботи я знайшла "своє" визначення унікальним інтер'єрам. Особисто я називаю унікальністю те..